Mandatarissen

Gemeenteraadsleden

Mario Borremans,  Burgemeester   mario.borremans@heusden-zolder.be    mario.borremans@g-o-e-d.be   Bevoegdheden: Veiligheid, algemene coördinatie en beleid, communicatie en burgerlijke stand  0475 28 59 26

Mario Borremans, Burgemeester

mario.borremans@heusden-zolder.be

mario.borremans@g-o-e-d.be

Bevoegdheden: Veiligheid, algemene coördinatie en beleid, communicatie en burgerlijke stand

0475 28 59 26

Marleen Hoydonckx , 1ste schepen   marleen.hoydonckx@heusden-zolder.be    marleen.hoydonckx@g-o-e-d.be   Bevoegdheden: Cultuur, bibliotheek, toerisme en evenementen, basiseducatie, basisonderwijs, academie, CVO  0473 43 56 75

Marleen Hoydonckx, 1ste schepen

marleen.hoydonckx@heusden-zolder.be

marleen.hoydonckx@g-o-e-d.be

Bevoegdheden: Cultuur, bibliotheek, toerisme en evenementen, basiseducatie, basisonderwijs, academie, CVO

0473 43 56 75

Dirk Schops , 4e schepen   dirk.schops@heusden-zolder.be    dirk.schops@g-o-e-d.be   Bevoegdheden: Jeugd, senioren, speelpleinwerking, kinderopvang, opleiding, personeelszaken, IT automatisatie, feesten/kermissen  0468/172 486

Dirk Schops, 4e schepen

dirk.schops@heusden-zolder.be

dirk.schops@g-o-e-d.be

Bevoegdheden: Jeugd, senioren, speelpleinwerking, kinderopvang, opleiding, personeelszaken, IT automatisatie, feesten/kermissen

0468/172 486

Lode Schops , 5e schepen   lode.schops@heusden-zolder.be    lode.schops@g-o-e-d.be   Bevoegdheden: Openbare werken, nutsvoorzieningen, beheer materieel, patrimonium, groenvoorzieningen, logistiek, riolering/waterzuivering, verkeer/verkeersinfrastructuur, mobiliteit & openbaar vervoer, sport  0495/258 125

Lode Schops, 5e schepen

lode.schops@heusden-zolder.be

lode.schops@g-o-e-d.be

Bevoegdheden: Openbare werken, nutsvoorzieningen, beheer materieel, patrimonium, groenvoorzieningen, logistiek, riolering/waterzuivering, verkeer/verkeersinfrastructuur, mobiliteit & openbaar vervoer, sport

0495/258 125

 
Petra Tielens , gemeenteraadslid   petra.tielens@g-o-e-d.be

Petra Tielens, gemeenteraadslid

petra.tielens@g-o-e-d.be

Britt Custers , gemeenteraadslid   britt.custers@g-o-e-d.be

Britt Custers, gemeenteraadslid

britt.custers@g-o-e-d.be

Franky (Swa) Vanderaerden , gemeenteraadslid   franky.vanderaerden@g-o-e-d.be

Franky (Swa) Vanderaerden, gemeenteraadslid

franky.vanderaerden@g-o-e-d.be

Tonny Vanhamel , gemeenteraadslid   tonny.vanhamel@g-o-e-d.be

Tonny Vanhamel, gemeenteraadslid

tonny.vanhamel@g-o-e-d.be

 
Mario Carremans , gemeenteraadslid   mario.carremans@g-o-e-d.be

Mario Carremans, gemeenteraadslid

mario.carremans@g-o-e-d.be

Janne Celis , gemeenteraadslid   janne.celis@g-o-e-d.be

Janne Celis, gemeenteraadslid

janne.celis@g-o-e-d.be

Marten Frederix , gemeenteraadslid   Marten.frederix@g-o-e-d.be

Marten Frederix, gemeenteraadslid

Marten.frederix@g-o-e-d.be

 

Leden Bijzonder Comité Sociale Dienst

Kathleen Mandiau , lid Bijzonder Comité Sociale Dienst   kathleen.mandiau@g-o-e-d.be

Kathleen Mandiau, lid Bijzonder Comité Sociale Dienst

kathleen.mandiau@g-o-e-d.be

Katrien Welkenhuysen , lid Bijzonder Comité Sociale Dienst   katrien.welkenhuysen@g-o-e-d.be

Katrien Welkenhuysen, lid Bijzonder Comité Sociale Dienst

katrien.welkenhuysen@g-o-e-d.be

Sabrina Reymen , lid Bijzonder Comité Sociale Dienst   sabrina.reymen@g-o-e-d.be

Sabrina Reymen, lid Bijzonder Comité Sociale Dienst

sabrina.reymen@g-o-e-d.be


Raad van Bestuur

Peter Beerten , Voorzitter   peter.beerten@g-o-e-d.be

Peter Beerten, Voorzitter

peter.beerten@g-o-e-d.be

Georgy Auwerx , Ondervoorzitter   georgy.auwerx@g-o-e-d.be

Georgy Auwerx, Ondervoorzitter

georgy.auwerx@g-o-e-d.be

Robby Swennen , Communicatie & Penningmeester   robby.swennen@g-o-e-d.be

Robby Swennen, Communicatie & Penningmeester

robby.swennen@g-o-e-d.be

Mario Borremans , Secretaris   mario.borremans@g-o-e-d.be

Mario Borremans, Secretaris

mario.borremans@g-o-e-d.be


Algemene Contact Informatie

G|O|E|D, Voortstraat 57, 3550 Heusden-Zolder

info@g-o-e-d.be